KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453662

nr 1245 3662

Oidentifierad konstnär. Bibliskt motiv. Olja på duk, 1700-tal, 60x72

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:31:02