KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099414

nr 1409 9414

Nadezda Streltsova

(f. 1973), Ryssland

Oljemålning, Nadezda Streltsova (f. 1973), Russia. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 60x70, oramad

Nadezda Streltsova, född i Dåvarande Leningrad 1973.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:59:04

Nadezda Streltsova

Läs mer om Nadezda Streltsova