KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13823431

nr 1382 3431

Mats Hådell

(f. 1958), Sverige

Oljemålning, Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Röd stuga. Signerad. Olja på duk, 49x60, yttermått inklusive ram: 67x76 cm

Konditionsrapport: skadad ram

Mats Hådell, svensk målare född 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:55:13

Mats Hådell

Läs mer om Mats Hådell