KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757271

nr 1275 7271

Margareta Carlstedt

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Margareta Carlstedt (f. 1934), Sverige. Landskap med gård. Signerad. Olja på pannå, 80x100 cm

Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:53:13

Margareta Carlstedt

Läs mer om Margareta Carlstedt