KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848342

nr 1284 8342

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, Kurt Ullberger (1919-2008), Sverige. Ängesvåg, Gotland. Signerad. - 86. Olja på duk, 93x72 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:49:55

25/10 21:15:50 1      700 kr
28/10 19:40:44 2      Vinnande bud

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger