KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13579046

nr 1357 9046

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. "Grått Hav". Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 38x46 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:26:24

23/10 12:08:47 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 26 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson