KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038438

nr 1303 8438

Jonas Fredén

(f. 1959), Sverige

Oljemålning, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. "Kvinnan på Boulevarde. Signerad, 1992. Olja på duk, 56x47, oramad

Jonas Fredén, född 1959, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:25:45

25/1 10:54:44 1      700 kr
27/1 17:43:34 2      Vinnande bud

Jonas Fredén

Läs mer om Jonas Fredén