KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771491

nr 1277 1491

Johan Heijer

(1876-1961), Sverige

Oljemålning, Porträtt, signerad. Olja på duk, 45x37 cm

Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:45:08

30/9 18:01:32 1      150 kr
30/9 19:39:22 2      Vinnande bud

Johan Heijer

Läs mer om Johan Heijer