KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834112

nr 1383 4112

Henry Charles Heath

(1829-1898), Storbritannien

Oljemålning, Henry Charles Heath (1829-1898), Storbritannien. Landskap. Signerad. Olja på pannå, 28x43cm, yttermått inklusive ram: 37x51cm

Henry Charles Heath, konstnär född 1829, död 1898.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:52:14

2/3 22:21:56 1      Vinnande bud

Henry Charles Heath

Läs mer om Henry Charles Heath