KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13091545

nr 1309 1545

Harald Wiberg

(1908-1986), Sverige

Oljemålning, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Landskap. Signerad, daterad 1932. Olja på duk på pannå, 33x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:13:46

Harald Wiberg

Läs mer om Harald Wiberg