KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12931050

nr 1293 1050

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Oljemålning, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Handskar. Monogramsignerad HN 95. Olja på duk, 100x130 cm

Konditionsrapport: skadad ram

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:28:03

     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     900 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     1.100 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg