KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13103085

nr 1310 3085

Gunnar Torhamn

(1894-1965)

Oljemålning, Gunnar Torhamn (1894-1965), Signerad. Olja på pannå, 37x45cm

Gunnar Torhamn, bildkonstnär född 1894, död 1965.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:50:41

  • Klassiska
  • 24 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Gunnar Torhamn

Läs mer om Gunnar Torhamn