KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757327

nr 1275 7327

Frank Olsson

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, Frank Olsson (f. 1954), Sverige. Clear water, signerad a tergo. Olja på duk, 140x140 cm

Frank Olsson, svensk skulptör född 1954.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:14:28

Frank Olsson

Läs mer om Frank Olsson