KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385088

nr 1338 5088

Erik Lo Ohlqvist

(1914-2004), Sverige

Oljemålning, Sydländskt landskap, Signerad. Olja på duk, 60x50 cm

måndag 27 juli 2020
kl 18:25:06

Erik Lo Ohlqvist

Läs mer om Erik Lo Ohlqvist