KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036281

nr 1303 6281

Dominik Pawlowski

(f. 1956), Sverige

Oljemålning, Dominik Pawlowski (f. 1956), Sverige. Signerad. Olja på duk, 50x70cm

Dominik Pawlowski, svensk bildkonstnär född i Polen 1956.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:58:41

27/1 16:39:50 1      Vinnande bud

Dominik Pawlowski

Läs mer om Dominik Pawlowski