KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095336

nr 1309 5336

Curt Viberg

(1908-1969), Sverige

Oljemålning, Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Gotland, Signerad. Olja på pannå, Motivet: 31x21 cm

Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:46:05

23/2 20:24:41 1      100 kr
24/2 17:00:44 2      Vinnande bud

Curt Viberg

Läs mer om Curt Viberg