KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757237

nr 1275 7237

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Carl Köhler (1919-2006), Sverige. Modell. Signerad. Olja på duk, 73x53 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:35:57

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler