KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757237

nr 1275 7237

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Carl Köhler (1919-2006), Sverige. Modell. Signerad. Olja på duk, 73x53 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:35:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler