KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12454001

nr 1245 4001

Carl Johansson. Signerad, daterad -08, Vinterlandskap, älvmotiv. Olja på duk, 35x48

Konditionsrapport: krackeleringar

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:59:50

1/4 19:54:50 1      Vinnande bud