KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038087

nr 1303 8087

Carl Gabriel Wadell

(1865-1909), Sverige

Oljemålning, Carl Gabriel Wadell (1865-1909), Sverige. Oscar II, Signerad. 1902, Olja på duk, Ram med kungakrona. Motivet: 75x54 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:55:02