KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824461

nr 1382 4461

Bror Tellström

(1891-1983), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad B Tellström. Olja på pannå, 37x49cm, yttermått inklusive ram: 50x63cm

Bror Tellström, svensk konstnär född 1891, död 1983.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:41:27

1/3 09:25:09 1      Vinnande bud

Bror Tellström

Läs mer om Bror Tellström