KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647023

nr 1364 7023

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Oljemålning, Björn Hallström (1916-1982), Sverige. "Spansk Husgrupp III". Signerad, daterad -52, duk. Olja på pannå, 32x40 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:19:31

23/11 21:44:01 1      Vinnande bud
23/11 21:45:49 1      justering av budtak

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström