KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095330

nr 1309 5330

Bengt Andreen, Kust, Hovs Hallar. Olja på duk, signerad, 50x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:05:57

20/2 07:33:10 1      100 kr
22/2 13:56:27 2      Vinnande bud