KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7506006

nr 750 6006

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Beda Löberg (1895-1974), Kustmotiv, signerad, a tergo daterad, -1954, pannå: 64x50

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 26 mars 2012
kl 19:47:31

  • Tema
  • 26 mar

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg