KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13174045

nr 1317 4045

Axel Axelsson

(1854-1892), Sverige

Oljemålning, Axel Axelsson (1854-1892), Sverige. "Calle del Paradisio". Signerad Venedig 1881. Olja på duk, 82x50cm

Axel Axelsson, svensk bildkonstnär född 1854, död 1892.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:52:52

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Axel Axelsson

Läs mer om Axel Axelsson