KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196335

nr 1319 6335

A Hallgren "Visby". Signerad, daterad -33. Olja på duk, 49x64 cm

Konditionsrapport: färgbortfall

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:02:49

11/4 13:48:30 1      Vinnande bud