KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581496

nr 1358 1496

1800-tal, stridsscen med Indier och Sikher, ej signerad, ramens innermått. Olja på duk, 30x60cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:56:34

31/10 12:22:20 1      Vinnande bud