BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13316015

nr 1331 6015

Ljusstakar

6 st, mässing, Gusum. Höjd: 8-27 cm

Konditionsrapport: skador, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juni 2020
kl 20:50:59

27/5 09:59:19 1      Vinnande bud

Mässing