BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 12343153

nr 1234 3153

Ljusstakar

Ett par, nutida, Glas, Sprayade. Höjd: 35

Konditionsrapport: slitage, skador, nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:26:42

9/2 21:42:09 1      Vinnande bud

Johansfors glasbruk
Seltersglas
Reijmyre Glasbruk
Elme glasbruk
Eda Glasbruk (1835 - 1953)