KONST / Litografier / Litografi 13027060

nr 1302 7060

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, numrerad 103/200, Riddarhuset, 47x63cm

Konditionsrapport: vikskada

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:05:51

20/1 17:16:53 1      Vinnande bud
20/1 17:17:05 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas