KONST / Litografier / Litografi 12658028

nr 1265 8028

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Litografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Handkolorerad, Blåbär, PT. Signerad, daterad -78, ramens innermått: 63x49 cm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

7.800 kr

måndag 15 juli 2019
kl 19:23:10

  • Klassiska

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz