KONST / Litografier / Litografi 13034342

nr 1303 4342

Lowell Nesbitt

(1933-1993), USA

Litografi, Lowell Nesbitt (1933-1993), USA. "Ghost Edition", Travel Print. Signerad, daterad -72. Motivet: 89x119 cm

Lowell Nesbitt, amerikansk bildkonstnär född 1933, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:45:04

27/1 18:17:41 1      Vinnande bud

Lowell Nesbitt

Läs mer om Lowell Nesbitt