KONST / Litografier / Litografi 7451076

nr 745 1076

Lennart Glemme

(f. 1927), Sverige

Litografi, Lennart Glemme (f. 1927), 110/260, signerad-72, motivets mått: 33x46

Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 mars 2012
kl 19:49:36

Lennart Glemme

Läs mer om Lennart Glemme