KONST / Litografier / Litografi 12343276

nr 1234 3276

Litografi

Gunnar Norman. 2 st. Signerad, daterad 58 respektive 55. Motivet: 9x12 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:52:05

7/2 10:48:49 1      Vinnande bud
7/2 10:52:05 1      Vinnande bud