KONST / Litografier / Litografi 13038405

nr 1303 8405

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Litografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad, numrerad 135/250. Motivet: 40x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:35:41

24/1 21:23:03 1      Vinnande bud

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube