MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 12455549

nr 1245 5549

Arne Jacobsen

(1902-1971), Danmark

Karmstol, Sjuan, design: Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Fritz Hansen, läder

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:18:26

Arne Jacobsen

Läs mer om Arne Jacobsen
Sjuan