KONST / Litografier / Grafiskt blad 12931033

nr 1293 1033

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Grafiskt blad, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Grafiskt blad, oramad, bladets mått: 75x52 cm

Konditionsrapport: skador

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:14:24

     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     250 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg