KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 13027041
nr 1302 7041
Grafiska blad
2 st. Stockholm. Ej signerad. Motivet: 25x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:13:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm