KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 13027041

nr 1302 7041

Grafiska blad

2 st. Stockholm. Ej signerad. Motivet: 25x39 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:13:16

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm