KONST / Litografier / Gicléetryck 13827031

nr 1382 7031

Gicléetryck

Anette Claesson, Sverige. "Rebirth". Signerad, numrerad 17/50. Oramat löst blad, ca 38x27 cm

Konditionsrapport: ett hörn med smärre veck

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:33:57

25/2 21:41:13 1      Vinnande bud