MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13418112

nr 1341 8112

Fåtölj

1940-/50-tal

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 20:14:48

17/8 19:22:59 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko