KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 13183073

nr 1318 3073

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Färgträsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. "Gustavs Vasas skyddsvakt". Signerad, numrerad 81/300. Motivet: 29x90cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 april 2020
kl 19:04:12

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén