KONST / Litografier / Färglitografier 12455175

nr 1245 5175

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Färglitografier, 2 st, Suzanne Nessim (f. 1944), Sverige. Djur. Signerad, numrerad 86-282/330. Motivet: 30x26 ca

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:17:53

26/3 19:46:17 1      Vinnande bud

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim