KONST / Litografier / Färglitografier 4504624

nr 450 4624

Färglitografier

3 st Björn Jonson, numrerade, hus och människor, c:a 30x45

Utrop:

100 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 5 februari 2007
kl 16:52:29