KONST / Litografier / Färglitografi 13491218

nr 1349 1218

Ursula Krause-Oehme

(f. 1932), Sverige

Färglitografi, 2 st, Ursula Krause-Oehme (f. 1932), Signerad. Motivet: 42x51 cm

Ursula Krause-Oehme, tysk-svensk bildkonstnär född i Dresden 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:19:49

Ursula Krause-Oehme

Läs mer om Ursula Krause-Oehme