KONST / Litografier / Färglitografi 12757375

nr 1275 7375

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 209/360, "Rose Cottage". Motivet: 50x60 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:48:19

11/9 13:55:35 1      300 kr
15/9 17:32:12 2      Vinnande bud

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder