KONST / Litografier / Färglitografi 12757375

nr 1275 7375

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 209/360, "Rose Cottage". Motivet: 50x60 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:48:19

11/9 13:55:35 1      300 kr
15/9 17:32:12 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder