KONST / Litografier / Färglitografi 14099087

nr 1409 9087

Thage Nordholm

(1927-1990), Sverige

Färglitografi, Landskap. Signerad, numrerad 133/300. Motivet: 45x61, yttermått inklusive ram: 57x80 cm

Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:31:41

20/7 21:34:40 1      Vinnande bud

Thage Nordholm

Läs mer om Thage Nordholm