KONST / Litografier / Färglitografi 13418228

nr 1341 8228

Färglitografi

4 st, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Signerad, bladets mått: ca 45x37 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:29:04