KONST / Litografier / Färglitografi 13636088

nr 1363 6088

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Handkolorerad. Signerad, numrerad 92/99, bladets mått: 35x25 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:22:22

24/11 19:22:18 1      Vinnande bud

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg