KONST / Litografier / Färglitografi 12968432

nr 1296 8432

Färglitografi

2 st, Stockholmskartor, 70x100 cm. Ej signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:22:19