KONST / Litografier / Färglitografi 13027006

nr 1302 7006

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Af Chapman, Stockholm. Signerad, numrerad 32/100. Motivet: 46x61cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:33:19

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas