KONST / Litografier / Färglitografi 13206144

nr 1320 6144

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad, numrerad 130/250, daterad 91. Bladets mått: 88x63, oramat löst blad

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 april 2020
kl 19:15:29

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz